KURS AFF

Kurs AFF to kurs przyśpieszonego wolnego spadania. To najbardziej zaawansowany kurs spadochronowy, który sprawi, że staniesz się skoczkiem w możliwie jak najkrótszym czasie.


Kurs rozpoczynasz od wizyty w tunelu FreeflyCenter, który mamy na miejscu. W tunelu przerobisz wszystkie ćwiczenia jakie będziesz mieć na kursie. Chodzi o to aby być bardzo dobrze przygotowanym. Nie chcemy aby miało Cię coś zaskoczyć w trakcie wolnego spadania. Idąc do samolotu jesteś pewien, że potrafisz wykonać obrót, czy też wykonać salto w przód. Swoje pierwsze skoki wykonujesz w asyście dwóch instruktorów. Kolejne skoki są już tylko z jednym instruktorem. Średnio po wykonaniu 7-8 skoków, zostajesz samodzielnym skoczkiem. Kiedy już nim zostaniesz, twój rozwój zależy tylko od Ciebie samego.

                                                                                                            Zobacz jak to wygląda...

Kiedy już jesteś samodzielnym skoczkiem skaczesz na naszej strefie pod nadzorem instruktora do czasu kiedy na swoim koncie będziesz mieć 50 skoków. Póżniej zostaje egzamin na świadectwo kwalifkacji. Kiedy już je masz strefy na całym świecie czekają na twoje odkrycie. Bez żadnych problemów możesz poznawać inne miejsca. 


MOŻESZ ZDOBYWAĆ KOLEJNE KWALIFIKACJE

Swoją skoczną karierę możesz prowadzić tak aby zdobywać kolejne doświadczenia i kwalifikacje. 


NIE BÓJ SIĘ PYTAĆ

Nie bój się pytać jak brać udział na dużych imprezach typu  BigWay Camp. Zacznij swój rozwój od poznania techniki latania na brzuchu. To od latania RW zaczyna się dobre bezpieczne latanie.

Z czasem poznasz latanie na plecach, co w konsekwencji doprowadzi Cię do latania wertykalnego i dynamicznego. 

Pózniej granice juz nie istnieją.