WIĘCEJ

Informacje Główne

Stowarzyszenie Dedalus mieści swoją siedzibę na lotnisku w Lesznie gdzie prowadzi swoją skoczno-tunelową działalność. Można nas znalezć na tunelu FreeflyCenter gdzie latamy codziennie lub na płycie lotniska tuż obok przy hangarze SkyDive Leszno. Jako Stowarzyszenie wspieramy rozwój w zakresie szeroko rozumianych sportów powietrznych, lotnicznych oraz kultury fizycznej. Prowadzimy szkolenia w pełnym zakresie spadochronowym. 

Organizujemy eventy, seminaria, szkolenia, warsztaty tematyczne. Organizujemy również imprezy i pokazy lotnicze. Współpracujemy z samorządami, organizacjami związkowymi, społecznymi i ekonomicznymi oraz z instytucjami państwowymi w zakresie realizacji celów Stowarzyszenia Dedalus.


Skoki czyli SkyDive

Skydivingową przygodę proponujemy zacząć od skoku w tandemie. To tu poczujesz ten dreszczyk emocji. To wszystko sprawi, że już po chwili będziesz wiedział co chciałbyś robić w życiu :)

Skoki to nic innego jak prawdziwa wolność. Kiedy tam nad chmurami pozostawisz swoje myśli, ciężko już będzie powrócić do życia na ziemi. Kiedy jednak zdobędziesz się na więcej, proponujemy rozpocząć szkolenie spadochronowe. Szkolimy w pełnym spadochronowym zakresie. Proponujemy jednak zaawansowane szkolenie AFF. Zaczynamy od zajęć w tunelu, gdzie latamy 30 minut i przerabiamy skoczny materiał. Pożniej zajęcia teoretyczne i następnie skoki. Swój pierwszy skok oddajesz w asyście dwójki instruktorów, kolejne skoki są już z jednym. Średnio potrzebujesz  7-8 skoków aby stać się samodzielnym skoczkiem. Tak naprawdę twoja spadochronowa kariera dopiero się rozpocznie.


Tunel FreeflyCenter

Tunel to nic innego jak szklana tuba w której dość mocno wieje wiatr i można w niej polatać. Do nauki mamy przestrzeń, około 12 metrów wysokości. To tu zaczynamy pierwsze kroki w lataniu. Zaczynamy od ćwiczeń latania na brzuchu aby póżniej latać dynamicznie po całej przestrzeni tunelu. To wszystko oczywiście przenosimy na skoki. Tunel to jedno a skoki to drugie. Razem jednak stanowią doskonałe uzupełnienie w naszym skocznym rozwoju. 

Skoki w tygodniu

Skaczemy również w tygodniu. Wystarczy kilku chętnych skoczków, umówić termin a na pewno będzie taka możliwość. Weekend rozpoczynamy już  w piątek od godz. 15.00 i tak do zachodu słońca. Zapraszamy skoczków na każdym poziomie zaawansowania. 


Eventy

Organizujemy eventy dla mniejszych jak i większych grup. W naszej ofercie mamy nie tylko skoki w tandemie, ale latanie w tunelu, loty szybowcowe, loty samolotem. Oczywiście wszystko zależy od potencjalnego klienta, jego preferencji, zapotrzebowania na atrakcje, czasu i budżetu jaki chce na nie przeznaczyć.


To wszystko sprawia, że jesteśmy bardzo atrakcyjni pośród firm konkurencyjnych. Można powiedzieć, że wszystko mamy na miejscu. Dojazd na nasze lotnisko nie stanowi kłopotu. Z kierunku Wrocław na lotnisko jedziemy trasą S5 raptem 40 minut. Z Poznania to już tylko 30 minut trasą S5. To wszystko sprawia, że jako klient powinieneś nas brać mocno pod uwagę. 


Informacje, kontakt

SkyDive Leszno

Rezerwacja skoków w tandemie

Phone: +48 601 813 601

e-mail: skydiveleszno@gmail.com


Skoki, szkolenie Aff

Phone: +48 602 723 626

e-mail: stowarzyszeniededalus@gmail.com


Tunel FreeFly Center

Phone: +48 696 696 100

e-mail: stowarzyszeniededalus@gmail.com