Skydiving

SKOKI W TANDEMIE

Skoczną przygodę proponujemy rozpocząć właśnie od skoku w tandemie. Kiedy otworzą się drzwi w samolocie, poczujesz ten niesamowity dreszczyk emocji.


Kto może skoczyć? Jeśli twoja waga nie przekracza 95kg to jak najbardziej możesz pomyśleć o tym żeby wyskoczyć z samolotu i poczuć prędkość z jaką miłością przyciąga nas nasza mama Ziemia.


Wystarczy krótkie szkolenie przez instruktora aby wejść do samolotu. Klient jest ubrany w specjalistyczną uprząż, do której podpina się instruktor. Kilkanaście minut lotu samolotem i skaczemy. Wolne spadanie trwa około 50 sek a póżniej instruktor otwiera spadochron. Po około 5 minutach lotu na spadochronie lądujemy.

KURS AFF

To zaawansowane szkolenie. Średnio około 7,8 skoków potrzebujesz aby ukończyć kurs i stać się samodzielnym skoczkiem.


Szkolenie rozpoczynamy od tunelu. Tam latamy 30 min. w trakcie których przerabiamy wszystkie ćwiczenia jakie będziemy wykonywać w powietrzu. Po treningu w tunelu nie powinno Cię już nic zaskoczyć. Póżniej przechodzimy do zajęć z teorii. Kiedy  poznasz wszystkie zagadnienia przechodzimy do zajęć naziemnych i następnie skoków. 

TUNEL FreeflyCenter

Tunel to nic innego jak duża, wysoka tuba w której bardzo mocno wieje. Na tyle mocno, że człowiek może się łatwo unosić w górę.


W zależności od potrzeb możemy rozróżnić tu dwa pakiety:

FUN i SPORT   Jeśli chciałbyś tylko sprawdzić o co tu chodzi, wybierz zakładkę FUN i kup sobie kilka minut. Natomiast jeśli chciałbyś się czegoś nauczyć, to wybierz zakładkę SPORT. Tu musisz pomyśleć o większej ilości zakupionych minut. Pakiety sport rozpoczynają się od 30 minut. W tym czasie poznasz podstawy. Naukę rozpoczynamy od latania na brzuchu, czyli na płasko. Wszystko zmierza do tego aby poruszać się w całej przestrzeni tunelu latając dynamicznie, czyli dynamic fly.